aniapopstar

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 15 wpisy - 1 przez 15 (z 50 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Ale się boje:-( #2706
  aniapopstar
  Participant

  Super, że wszystko ok. Jak sobie teraz radzicie? W jakim wieku jest Kubuś?

  w odpowiedzi na: Zabawa w skojarzenia-dla rozluźnienia :) #2740
  aniapopstar
  Participant

  s.Oliver

  w odpowiedzi na: Witam i pozdrawiam wszystkich #2736
  aniapopstar
  Participant

  No to super wiadomości!!! Ja tez urodziłam Zosię z HLHS w Bielsku Białej skąd jesteście??

  w odpowiedzi na: cewnikowanie #2723
  aniapopstar
  Participant

  Trzymam kciuki za Olka :) A do Nadzieji i innych: nigdy nie spotkałam się żeby po hemi- fontana lub glenie dziecko nie brało aspiryny, jaką twoja córka ma wadę serca?

  w odpowiedzi na: No to się chwalmy :) #1862
  aniapopstar
  Participant

  Coś tu cicho sza… na forum….

  Zosiek po badaniach, wszystko jest super ale wiadomo, że Zosiul kończy w marcu 2 latka i czeka nas cewnik i operacja Fontana. Mam nadzieje, ze ostatnia… Szczegoly we wtorek po kominku. Boszzzz dziewczyny jak ten czas leci….Czy mi tylko sie tak wydaje… Co u dzieciaczkow slychac…

  w odpowiedzi na: Zabawa w skojarzenia-dla rozluźnienia :) #2738
  aniapopstar
  Participant

  bałagan

  w odpowiedzi na: No to się chwalmy :) #1860
  aniapopstar
  Participant

  Zosia ma się dobrze, kardiologicznie też dobrze :) 4 lutego jedziemy na oddział na badania, mają zrobić echo w uśpieniu i holter. Myślałam o zmianie ośrodka bardzo długo ale zostałam przy Katowicach i uważam, że jest to słuszna decyzja. pozdrawiam!!!

  w odpowiedzi na: No to się chwalmy :) #1858
  aniapopstar
  Participant

  To super!!! My jutro jedziemy na kontrolę, prawdopodobnie dostaniemy termin na cewnik i badania przed III etapem. Trzymajcie kciuki :)

  w odpowiedzi na: Jak się mają wasze dzieciaczki? #1737
  aniapopstar
  Participant

  Trzymam za Was kciuki, przykro mi, że pojawiły się problemy z serduszkiem u MaXa. Mam nadzieję, że są to tylko przejściowe i wszystko się ustabilizuje. Moja Zocha ma cewnikowanie diagnostyczne w styczniu w Zabrzu. Przed III etapem. Masakra!!! Czemu ten czas tak leci? Biedny mój Zoś! U Zosi wszystko z serduchem ok, wręcz rewelacyjnie bo nie ma nawet I stopnia niedomykalności zastawki, jest śladowa niedomykalność ale nie mieści się w I stopniu, robi też znakomite postępy w rozwoju.

  w odpowiedzi na: Sprawy techniczne na forum #2681
  aniapopstar
  Participant

  Dzięki za pomoc :)

  w odpowiedzi na: witam! #2684
  aniapopstar
  Participant

  Pewnie, że dasz radę, musisz być teraz dobrej myśli i nie stresować się…hmmm wiem dobrze się mówi, ja o wadzie córeczki dowiedziałam się po porodzie więc miałam komfort psychiczny w ciąży, ale za to nie byłam kompletnie przygotowana na jej chorobę, nic nie wiedziałam o wadach serca, musiałyśmy czekać aż miejsce się zwolni w jakiejś klinice do operacji. Przytłoczyło mnie to strasznie, zbyt wiele na raz się działo. Musi być dobrze!!! I tego się trzymaj.

  w odpowiedzi na: Monachium – Niemcy #2581
  aniapopstar
  Participant

  Oski już chyba w domciu :)

  Co tam u Was?

  Ja nadal po konsultacji z profesorem nie wiem co mam robić. Cewnikowanie dopiero w styczniu 2011, miało być w listopadzie. Mam się z Nim skontaktować po cewniku i ustalimy co dalej. W każdym bądź razie powiedział mi, że nie ma na co czekać, III etap najlepiej jak by się odbył jak Zosia będzie miała 2 lata. Kardiologicznie jest super śladowa nie domykalnść zastawki kurczliwość komory super, przepływy w naczyniach super. Problem u nas tkwi w opóźnieniu psychoruchowym. Zosia po II etapie tak jakby się cofnęła w rozwoju. To co potrafiła zapomniała po operacji. Musiałam ją na nowo uczyć wszystkiego, była jak nowo narodzone niemowlę, nie trzymała główki, nie przewracała się z boku na bok i na brzuszek, nie siedziała. Po roku rehabilitacji nadrobiła zaległości ale ma problemy psychologiczne. Rozmawiałam z profesorem i powiedział mi, że on nie wykonuje i w europie się nie wykonuje już hemi- fontan. Nie wiem co o tym sądzicie ale ja jestem w dołku. Wiem, że muszę zrobić dla córki to co najlepsze ale nie wiem jak mam się do tego zabrać.

  w odpowiedzi na: Jak się mają wasze dzieciaczki? #1701
  aniapopstar
  Participant

  Czemu wybierają za nas? nie raz niedoinformowanych rodziców? dla mnie liczyło się wtedy dziecko,jej operacja, zaufałam, nie miałam informacji o dokładnym leczeniu, dopiero teraz jak moja córka ma mieć III etap wiem w pełni o co chodzi, ale niestety a może stety o co chodzi. Najważniejsze pytanie czemu glen i czemu hemi? w pon wam napiszę co mi powiedziała nasza kardiolog.

  w odpowiedzi na: Jak się mają wasze dzieciaczki? #1700
  aniapopstar
  Participant

  I nie jest tak kolorowo!!!!

  jestem teraz załamana bo tak bardzo zaufałam, aż za bardzo, ale dokładne relacje zdam Wam we wtorek, zobaczymy co powie na to kardiolog.

  w odpowiedzi na: Jak się mają wasze dzieciaczki? #1699
  aniapopstar
  Participant

  Mim zdaniem nie skończyło się tak jak miało się skończyć, lekarze nie informują o wszystkim, moja córka maiła niedotlenienie niestety, po II etapie a mogło być inaczej gdybym wiedziała o możliwości wykonywania II etapu bez krążenia poza ustrojowego, niestety nie miałam takich informacji wtedy i czasu na to żeby wybrać. Nie jest wszystko dobrze bo moja córeczka ma 18 miesięcy i nie raczkuje! dopiero siedzi od pau miesięcy. Stoi ale jak ją sama postawię na nogi.

Przeglądają 15 wpisy - 1 przez 15 (z 50 w sumie)