Zaproszenie od prof. Skalskiego na sympozjum naukowe

Otrzymaliśmy od prof. Skalskiego zaproszenie na sympozjum „2-nd Krakow Educational Workshop on Congenital Heart Defects”, które odbędzie się w Krakowie  w dniach od 30.05 do 1 czerwca 2010. UWAGA:  wykłady będą tłumaczone. Profesor upoważnił nas do przekazania zaproszenia wszystkim zainteresowanym rodzicom. Więcej informacji o wydarzeniu można zdobyć dzwoniąc pod numer Biura Konferencyjnego: 12 4227600 oraz na stronie http://www.chdworkshop.eu/. Poniżej pełna treść zaproszenia.

———
Wielce Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na organizowane przez nas Sympozjum Naukowe
„2-nd Krakow Educational Workshop on Congenital Heart Defects”, które odbędzie się w Krakowie w dniach od 30 maja do 1 czerwca.

Po raz drugi już chcielibyśmy gościć kardiologów i kardiochirurgów dziecięcych z Polski i Europy skupiając się na zagadnieniach związanych z postępowaniem w wadach serca, w przypadku których zmagamy się z nierozwiązanym dotychczas problemem komory o granicznej wielkości. Mamy nadzieję, że „2-nd Krakow Educational Workshop on Congenital Heart Defects: borderline ventricles: diagnostic criteria, morphology, pathophysiology and surgical options” odbędzie się w szerszym gronie, nie tylko krajowych ekspertów, ale z udziałem naukowców i klinicystów z zagranicy.

Na tegoroczne „warsztaty” zaproszeni zostali znakomici wykładowcy polscy i ze Stanów Zjednoczonych. Honorowym gościem będzie światowej sławy uczony Prof. Richard VanPraagh z Harvard Medical School, który wystąpi z wykładem pt. The Morphologically Right Ventricle: Anatomy, Embryology, Evolution, and Its Significance to the Surgical Management of Congenital Heart Disease  Obrady odbędą się w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Krupniczej, natomiast uroczyste rozpoczęcie zorganizowaliśmy w sali wykładowej Theatrum Anatomicum przy ul. Kopernika 12.

Wyrażamy nadzieję, że Drugie Krakowskie Warsztaty Naukowe dotyczące wad wrodzonych serca przyczynią się do wymiany myśli naukowej i doświadczenia klinicznego oraz pozwolą na zacieśnienie nawiązanych wcześniej znajomości, przyjaźni i współpracy, zwłaszcza na forum międzynarodowym. Jesteśmy przekonani, że niezwykła atmosfera pięknego, starego Krakowa będzie sprzyjać nawiązywaniu nowych kontaktów i utrwalaniu zdobytej wiedzy i umiejętności. Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie konferencji w dniu 30 maja (niedziela) o godzinie 16 w Theatrum Anatomicum UJ przy ul. Kopernika 12 w Krakowie oraz na obrady, które rozpoczną się w dniu 31 maja (poniedziałek) o godzinie 8.30 w auli Audytorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie (program konferencji zamieszczony jest na stronie:  http://www.chdworkshop.eu/ )

Z wyrazami szacunku
W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Dr med. Jacek Kołcz                                            
 Prof. Janusz Skalski  

—–

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *