A jak jest z rodzajem porodu i karmieniem?

Główna Fora Poznajmy się! A jak jest z rodzajem porodu i karmieniem?

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #1443
  rafalewska
  Participant

  Witam. Umieszczam pytanie w nowym wątku, bo może ktoś też chciałby skorzystać z ewentualnych odpowiedzi. Jak to jest z rodzajem porodu? Czy hlhs z góry zakłada cesarskie cięcie, czy też możliwy jest poród naturalny? Jak to było u Was? A odnośnie karmienia piersią. Rozumiem, że dzieciątko po urodzeniu nie ssie piersi. Czy odciąga się pokarm i podaje sondą? Czy też dziecko dostaje inne mleko? Dziękuję z góry za zaspokojenie mojej ciekawości.

  #3037
  mama kubusia
  Participant

  Hej, z porodem to różnie jest ,bo lekarz prowadzący ciąże powie Ci czy masz rodzić normalnie czy cc, nie ma raczej przeciwwskazań na poród naturalny, znam osoby co rodziły naturalnie(ja miałam cesarkę- ale to z powodu nadciśnienia ,bo o wadzie nie wiedzieliśmy)

  Karmienie piersią to jeśli bedziesz miała pokarm to wskazane jest żebyś ściągała a dziecku podadzą albo sama podasz!bo nie jest powiedziane że od urodzenia będzie karmione sondą ( nasz kubuś pił sam a krótko przed operacją bardzo już się męczył i podawali sondę, pił mleko sztuczne bo ja niestety nie miałam pokarmu)

  #3038
  oleczek
  Participant

  ja miałam poród kleszczowy,mialam rodzic naturalnie,ale juz pod koniec ktg wykazywalo niska prace serca olka i trzeba bylo szybko go „wyciagac” wiec zastosowano kleszcze. jesli chodzi o jedzenie to na poczatku dostawal bebiko i pij z butelki,potem jak ja mialam wystarczajaco swojego mleka to po odciagnieciu pij moje, blizej operacji bardziej sie mmeczyl i dostawal rowniez sonda.

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.