Re: No to się chwalmy :)

Główna Fora Poznajmy się! Nasze HLHSiki No to się chwalmy :) Re: No to się chwalmy :)

#1834
Karolina
Participant

Jurku,

Gratuluję Wam super syna. Świetnie, że zaczął chodzić, choć to jego „tyłkowania” było rewelacyjne :).Ja też staram się oduczyć małą jedzenia w nocy ale jak dotąd się nie udało i obawiam się, że nie będzie to łatwe. Też się martwię o zęby bo przecież nie będę ich myć po nocnym jedzeniu:/.

Polka też ma super apetyt-śmiać mi się chcę, że jak z nią wychodzę na jakiś dłuższy spacer to muszę spakować mnóstwo jedzenia: jakiś owoc, bułkę, butle z mlekiem no i obowiązkowo kilka plasterków szynki :). Śmiać mi się z tego chce, bo ona tak wcina, że jej starsza siostra wymięka-tzn. ona nawet nie próbuje dorównać Poli :). U nas z piciem jest nie za dobrze, Pola nie chce pić-jak już to pociągnie trochę wodę z butelki-ale nie wiele, nawet upały jej nie złamały żeby pić więcej.Mam nadzieję ze w końcu zacznie pić :)

Co do wspólnych zabaw rodzeństwa-to Polka jak widzi siostrę to chce z pieluchy wyskoczyć :). Sara ją bardzo kocha, i umie ją zabawić itd. czym mnie b. odciąża- ale wszystko ma swoje granice i dłużej niż 1h z siostra się nie poświęci bo przecież ma takie pilne sprawy do zrobienia :). U nas jest większa różnica wieku Sara ma 9 lat.