Re: Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy?

Główna Fora 3 etapowe lecenie operacyjne Farmakologia Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy? Re: Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy?

#2302
mamaMaxa
Participant

To,ze dyskutuje na ten temat nie musi oznaczac prowokacji.To twoj wybor i moj,gdzie dzieci sa leczone i niech tak zostane.Piszemy tutaj o faktach,ktore istnieja.Ja nie pisze o polkich szpitalach,ale czytam opisy tutaj i na innym forum.Jestem oiektywnym widzem patrzacym z boku i tak to odbieram.Nie jestem tez zalezna od polkich lekarzy,czy klinik Czytajac po prostu posty mam takie zdanie.Mysle,ze kazdy by mial.Jak ma odbierac fakty czytajac,ze dziecko oczekuje na operacje 2 tyg w szpitalu nie wiadomo po co flapiac infekcje de facto z brudu,ktora moze kosztowac zycie.Jak mam odbierac fakt,ze nie zauwaza sie,ze przewozi sie dzieci z miejsca na miejsce,itd.TO SA FAKTY, o ktorych pisza mamy, nie tylko tutaj.Nie mozna ciagle pisac,ze wszytsko w rekach Boga, ze trzea byc dobrej mysli,ze modlmy sie za kogos.To jest potrzebne,ale najbardziej potrzena jest WIEDZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

Przepraszam bardzo,ale jakbym widziala opisy,ze dzieci sa transportowane,ze czekaja w kolejkach robilabym wszytsko,aby moje dziecko tego uniknelo.

Roilam to samo tutaj, o w ciazy bylam lekko olewana.Pewnie mieli nadzieje,ze dokonam terminacji,czego bylam bliska.To internet dal mi wiedze i nadzieje, tak abym mogla wybrac najlepiej.

Jesli to komus przeszkadza to przestancie pisac o polskich warunkach i temat z glowy.Ja po prostu sie gotuje,jak to czytam.Nie tylko chodzi mi o posty tutaj.Nie chodzi o naprawde auta,a o zycie.