Re: Jak się mają wasze dzieciaczki?

Główna Fora 3 etapowe lecenie operacyjne Drugi etap operacji Jak się mają wasze dzieciaczki? Re: Jak się mają wasze dzieciaczki?

#1738
Karolina
Participant

Aniu bardzo miłe wiadomości!!!

Bardzo się cieszę, że Zosia robi co raz większe postępy i że serducho w porządku!!!

Nie ma innego wyjścia, taka jest droga naszych dzieci-już teraz trzymam za Zochę kciuki.

MamoMaxa, mam nadzieją, że ten lek okaże się lepszy dla Maxa- pewnie wytłumaczą Ci w szpitalu czym się różnią te leki-

Będzie dobrze, 24h szybko miną zanim się obejrzysz będziecie w domu.

a ja się martwię żeby Polka nie złapała szkarlatyny… w sobotę byłyśmy u siostry męża na urodzinkach jednego z jej synków. Po 2 dniach okazało się że najstarszy ma anginę-wczoraj wyszły mu krosty i z anginy zrobiła się szkarlatyna :((. staram się nie martwić na zapas ale nie byłoby to zbyt ciekawie przeżycie dla Polki tym bardziej że jednym z powikłań może być zapalenie mięśnia sercowego i wsierdzia. Pocieszające jedynie jest to, że będziemy od razu wiedzieć że to szkarlatyna.

Jest to właśnie przykład że choćbym na głowie stawała nie da się pewnych sytuacji uniknąć ani przewidzieć … a z domu izolatki nie zrobię. W tym wypadku zasada ograniczonego zaufania nie przyniosła efektu-ponieważ wszystkie dzieci były zdrowe-no nic mam nadzieję że Pola będzie zdrowa.