Re: Gdzie operować; w Polsce czy za granicą?

#2557
Karolina
Participant

Nie będę nazywać Waszego podejścia. Nie widzę logiki w Waszych wypowiedziach –

To jak jest w końcu, dobrze czy źle jeśli się coś robi dla szpitala?

Ja Wiem, że najlepiej jest jak fundacja zbierze pieniądze i się wyjedzie ZA GRANICE, bo tam przecież,są lepsze warunki i na równi są traktowane wszystkie dzieci, a na koniec trzeba strzelić fotkę z prof.-bo to już taka tradycja-cholera czemu ja tak nie zrobiłam?!. Zastanówcie się co piszecie. Wasze zachowanie zaczyna przypominać walczących o krzyż pod pałacem prezydenckim.

Mam dosyć tych kretyńskich insynuacji- nie znam Jurka i nie prosił mnie żebym wstąpiła do „kółka wzajemnej adoracji”-natomiast Wy dziewczyny się znacie i każda murem za drugą stoi.

Myślę, że jesteś na tyle bystra, że zdążyłaś zauważyć, że jestem na tym forum prawie od początku i miałam nadzieję, że tutaj będzie inaczej i że w jednym miejscu znajdę ważne informację odn. HLHS-ów. A o forum dowiedziała się od koleżanki która ze swoją córeczką wyjechała do Monachium.

Jurek nie ukrywał, że stać go było na operacje w Monachium ale wybrał Polskę a jeśli uznał przeznaczyć pieniądze w polsce to zasługuje tylko i wyłącznie na podziw a nie krytykę.