Komentarze na temat Baza wiedzy

  1. Ewa Michalska

    Rola właściwej diety w życiu naszych dzieci to temat, który już od paru lat zgłębiam i wciąż się uczę. Stanęłam „pod ścianą”, gdy u Antka zdiagnozowano zespół utraty białka. W początkowej, ostrej fazie przyjęłam z dobrodziejstwem inwentarza dietę szpitalną. Jednak po miesiącu miałam coraz większe wątpliwości, czy dobrze robię i czy to właściwy kierunek. Zwłaszcza, że taka dieta miałaby towarzyszyć synkowi na stałe. Odkryłam przy okazji, że dieta zalecana w Warszawie, różni się od tej która zalecana jest w Krakowie. Przypomnę, że cały czas mówimy o tym samym schorzeniu, czyli tzw. enteropatii wysiękowej. W Warszawie eliminowane są zupełnie tłuszcze, zarówno zwierzęce (z czym się zgadzam) jak i dobroczynne tłuszcze roślinne. W Krakowie trochę inaczej. Spisuję te różnice i podobieństwa oraz dietę, którą obecnie stosujemy. Bardzo ciekawa jestem też Waszych doświadczeń i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

RadioKliknik_logo_czarne

Zapraszamy do Radiokliniki. Rozmawiamy tam o tym co najważniejsze. Rozmawiamy o zdrowiu  dzieci i nas, rodziców. Naszych wywiadów z lekarzami, psychologami innymi ciekawymi ludźmi można słuchać jak w radiu!

Kliknij tutaj i przejdź na stronę Radiokliniki. Do odsłuchania jest już kilka ciekawych audycji, a nowe są dodawane co kilka dni.