Re: Jak się mają wasze dzieciaczki?

Główna Fora 3 etapowe lecenie operacyjne Drugi etap operacji Jak się mają wasze dzieciaczki? Re: Jak się mają wasze dzieciaczki?

#1687
Karolina
Participant

MamoMaxa mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.Napisz jakie decyzje podjęli lekarze bo pewnie dzisiaj powinnaś coś wiedzieć.Trzymam kciuki za Twojego szkraba, a Wy nie zamartwiajcie się na zapas.

AniuPopstar masz rację co do zmiany rehabilitantki najwyraźniej Zosi z czymś podpadła ale myślę że miejsce też jej się źle kojarzy.Zbyt często chodzicie na rehabilitację więc ona zdaje sobie sprawę gdzie się znajduje

Zacznijcie zbierać pieniądze przez fundację,ale tak się zastanawiam czy np. Wasza parafia mogła by zorganizować taką zbiórkę? Nie wiem jak to „formalnie” wygląda ale wiem, że u nas w parafii były zbiórki na leczenie chorych dzieci a później dołączyła się szkoła podstawowa.

Czy Zosia często spotyka dzieciaki w podobnym wieku które by motywowały ją do raczkowania? U nas największa mobilizacja to rówieśnicy -jak ja z nią ćwiczę to „stęka” jak staruszka wystarczy ze się pojawi kuzyn w pobliżu, a mała dostaje energii :) Choć może w przypadku Zosi lepiej by się sprawdziło towarzystwo młodszych dzieciaczków – może widząc małego dzidziusia (myślę o takim dobrze siedzącym :)) zapragnie podawać mu zabawki i w ten sposób się nim zaopiekować

Aniu-super podejście stomatologa mam nadzieję, że też trafimy na takiego. Ja jak na razie nie jestem w stanie zajrzeć do buzi Poli w celu odnalezienia kolejnego zęba i usprawiedliwienia tym samym jej łobuzerskiego zachowania, jak na razie moje próby kończą się awanturą :)więc ciężko jest mi sobie wyobrazić domowe zabawy w dentystę.