karina1610

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • w odpowiedzi na: przed porodem hlhs #3225
    karina1610
    Participant

    Witam was serdecznia mam do Was pytanie czy mozecie mi powiedziec o co chodzi z tym cewnikowaniem serca jak to wygląda i jak długo jest sie w szpitalu po tym???

    w odpowiedzi na: przed porodem hlhs #3197
    karina1610
    Participant

    stwierdził ze baredzo cie męczy a na spanie nie mogli mu dawac bo bali sie że po tak duzej dawce moze sie nie wybudzić. Kiedyś tez pani doktor mówiła o cewnikowaniu serduszka ale podkresliła tylko ze w razie konieczności

    w odpowiedzi na: przed porodem hlhs #3195
    karina1610
    Participant

    Moj syn urodził sie 23marca operacje miał w 2 tyg życia wszystkie odbywaja sie w kat. w kwietniu byłam z nim na odziale dr. mazurek powiedział ze widzimy sie za 8m-c na operacji, 4czerwca byłam z nim na kontroli i Pani doktor powiedziała nam że jeszcze jedna wizyta i bd ustalac termin operacji. Pamietam twoje wpisy jak sie dowiedziałam o tym ze nikodem ma wade zaraz tu o tym czytalismy i moja siostra znalazla twój wpis to bylo jakos tak ze Ty wyszłas ze szpitala a ja przyjechałam do nikodema.

    A jak igorek sie zbierał po 2 operacji??? Bo mojego nikodema na 2 dzień wybudzili i odłączyli ale pan dr Pająk mowil potem że mogkli poczekać.

    w odpowiedzi na: Co tu taka cisza? Jak się mają Wasze dzieciaczki? #2944
    karina1610
    Participant

    witam was potrzebuje waszej pomocy czy moze ktoraś z was leciała z dzieckiem z hlhs samolotem???

    chcemy z naszym synem poleciec do turcji tyko nie wiemy jak zniesie samolot czy sa jakies przeciwskazania bo jak pytałam lekarzy to powiedzieli tylko tyle to zalezy jak dziecko bd znosic zmiane cisnieniai tylko tyle ale z kad mam wiedziec czy mu to nie bedze czegos roboic pomocy prosze bo nie wiem co robic

    w odpowiedzi na: przed porodem hlhs #3193
    karina1610
    Participant

    Witaj ewa mój syn tak samo jak syn asencji był operowany w katowicach przez doktora pająka co do rozwoju ma 15 miesięcy i zacol juz chodzic jest bardzo wesołym dzieckie poczatkiem nowego roku bedziemy miec ostatni etap hlhs i mam nadzieje ze juz ostatni bo jak wszystkie mamy chorych dzieci na hlhs bardzo przezywamy operacje powodzenia wszystko bd dobrze

    w odpowiedzi na: Co tu taka cisza? Jak się mają Wasze dzieciaczki? #2934
    karina1610
    Participant

    Mój Nikoś jest po 2 etapie w srode miał operacje a od wczoraj jest już podłączany i samodzielnie oddycha prawdo podobnie jutro przenoszą go na sale:) ogólnie straszny z niego łobuz:0

    w odpowiedzi na: Czy są rodzie dzieci z HRHS? #2873
    karina1610
    Participant

    Dodałyście mi otuchy bo juz nie moge sie doczekać z rodziną kiedy będziemy mieć małego w domu. Mam do was jeszcze jedno pytanie orientujecie się może czy te operacje są płatne czy refundowane bo za każdym razem mam się zapytać lekarzy ale ze strasu zawsze zapominam a na internecie nie potrafię nic na ten temat znaleźć. Jak w ogóle funkcjonują wasze dzieci, czy jest coś na co trzeba w szczególności ueazać??

    w odpowiedzi na: Czy są rodzie dzieci z HRHS? #2870
    karina1610
    Participant

    Mały jest 2 dobe po operacji i jak na razie lekarze twierdzą że wszystko jest ok! zastanawia mnie jeszcze to kiedy bedą wybudzać go z tej śpiączki jak to było z waszymi dziećmi!!

    w odpowiedzi na: Czy są rodzie dzieci z HRHS? #2866
    karina1610
    Participant

    Witam was serdecznie jestem również matką dziecka z hlhs dowiedziałam sie o tym dwa dni przed porodem.

    Mój syn jest po pierwszym etapie operacji proszę powiedzcie mi jak długo wasze dzieci były w szpitalu po operacji??

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)