izus_sz

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: witam! #2694
  izus_sz
  Participant

  Boże historia mi znana, aż ciarki przechodzą po ciele.. to przypadkiem nie Ty Agatko??

  w odpowiedzi na: Co robić!! #3046
  izus_sz
  Participant

  Dokładnie to samo przeżywaliśmy z mężem jakiś rok temu gdy dowiedzieliśmy się o wadzie serduszka… Pamiętam też te przeplakane noce.Jedna osoba powiedziała mi wtedy „zobaczysz za rok będzie już biegać, wszystko się ułoży, najważniejsze że jest szansa na operację i życie” i tak jest. Rok zleciał szybko, chociaż nie było łatwo i dużo jeszcze przed nami. Mimo że czekamy na drugą operację pelni strachu to każdy uśmiech wynagradza nam chwile spędzone w szpitalu!!!!! dziś córeczka ma 7 miesięcy i wydaje nam się że jest bardziej ruchliwa i pogodna niż „zdrowe: dzieci w jej wieku!!!!

  wytrwałosci! nikt nie jest w stanie zdecydowac za Was ale ja nigdy nie pozbawilabym szansy na zycie mojego dziecka! tymbardzoiej ze taka szansa jest! Te dzieci o wielebardziej zasluguja na zycie niz ktokolwiek inny!! a kazdy dzien z synkiem Wam to wynagrodzi!!

  izus_sz
  Participant

  Mamo Oliwierka, zapewne jestes w Łodzi, malensto byc moze jest juz po operacji, my pojutrze 18 lipca wybieramy sie prawdopodobnie na drugi etap. Pozdrawiamy i odezwij sie co u synka.

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)