KONFERENCJA 1-2 padziernika 2010r. Łódź

Główna Fora Zjazdy, spotkania, szkolenia i imprezy KONFERENCJA 1-2 padziernika 2010r. Łódź

Przeglądają 2 wpisy - 1 przez 2 (z 2 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #1392
  Ola
  Participant

  Jubileuszowa Konferencja

  „Serce Dziecka – 20 lat diagnostyki i leczenia wad serca w Polsce”,

  organizowaną przez Ośrodek Kardiologiczno Kardiochirurgiczny Instytutu CZMP w Łodzi oraz Fundację Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej. Konferencja odbędzie się w Auli Głównej Instytutu CZMP w Łodzi, w dniach 1 – 2 października 2010r.

  Chcielibyśmy gościć kardiologów i kardiochirurgów dziecięcych z Polski by móc podzielić się osiągnięciami naszego ośrodka, jak również zapoznać się z osiągnięciami innych placówek kardiologii i kardiochirurgii dziecięcej w Polsce.

  Do udziału w konferencji zostali zaproszeni znakomici wykładowcy polscy. Honorowymi gośćmi będą wybitni naukowcy Prof. Dr John Hess z German Heart Center w Monachium oraz Prof. Thomas Kohl z Centrum Chirurgii Płodowej i Małoinwazyjnej Terapii Uniwersytetu w Bonn, którzy wystąpią ze specjalnymi wykładami.

  Drugi dzień konferencji poświęcony będzie zagadnieniom związanym z diagnostyką, rehabilitacją, dietą oraz szeroko pojętą opieką nad dzieckiem z wadą serca. Na ten dzień szczególnie zapraszamy rodziców, pielęgniarki a także studentów medycyny.

  Wyrażamy nadzieję, że konferencja pozwoli na ciekawą wymianę doświadczenia klinicznego, zacieśnienie współpracy pomiędzy ośrodkami oraz nawiązanie nowych znajomości.

  Wszyscy Rodzice zainteresowani wzięciem udziału w konferencji proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny z biurem Fundacji 22-8480760, 605882082.

  Koszt udziału w konferencji wynosi 50 zł.

  Konferencja jest przeznaczona wyłącznie dla lekarzy i rodziców dzieci z wadami serca.

  Nie przewidujemy programu dla dzieci.

  Do zobaczenia na Konferencji.

  W imieniu Komitetu Organizacyjnego

  Prof. Andrzej Sysa

  Prof. Jacek Moll

  Prof. Jadwiga Moll

  Katarzyna Parafianowicz

  Beata Kulesza

  Hanna Milczarek

  #2377
  Karolina
  Participant

  My będziemy w sobotę !!!!!!

Przeglądają 2 wpisy - 1 przez 2 (z 2 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.