czy ktoś może ma kontakt z dr Maria Respondek-Liberska, diagnostą z Łodzi?

Główna Fora Poznajmy się! czy ktoś może ma kontakt z dr Maria Respondek-Liberska, diagnostą z Łodzi?

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #1435

  byłam na 2 wizytach w Łodzi w sprawie Oliwierka, zeby pani doktor (z która byłam umówiona) zdiagnozowała mnie i potwierdziła czy rzeczywiście ma HLHS, jednak ani razu pani doktor sie nie zjawiła. Za pierwszym razem badał mnie jakiś młody pan, który wyglądał jakby był po nocnym dyżurze, a za drugim razem chyba 2 stażystów ponieważ uczyli się na mnie i nie potrafili nawet sprawnie właczyć sprzętu, do tego jeden z nich podczas badania rozmawiał sobie przez telefon, co bardzo mi się nie spodobało… po 2 wizycie miałam zadzwonić następnego dnia żeby pani dr wydała decyzję czy bedę rodzić w Zabrzu, czy w Łodzi(ponieważ Oliwierek ma HLHS),pewna pani dr powiedziała mi, ze „lipiec to sezon urlopowy, i jeśli nie będzie w tym czasie specjalistów to dziecko nie będzie mieć opieki i umrze”. Wiec dzwonilam i przez 4 dni byłam zbywana! Pani doktor nie miała czasu nawet na rozmowę telefoniczną. W rejestracji powiedzieli mi, że decyzje wyślą mi pocztą, ale jak narazie nic do mnie nie doszło.. zaczynam sie martwić, że predzej zacznę rodzić niż pani dr sie mną zainteresuje.. co mam w takiej sytuacji zrobić?

  #2947

  czy ktoś wie, ile może kosztować I etap operacji prywatnie?

  #2948
  eweliedek
  Participant

  Witaj, choć nie mieszkam w Polsce, to zabiorę głos w tej sprawie. Przyszła mamo Oliwierka, może spróbuj skontaktować się ze specjalistami z innych ośrodków np. Kraków, Katowice, bo z tego co opisałaś szczerze bym się obawiała stawiać tylko na ten jeden szpital.

  #2949

  juz jest wszystko wporzadku:) troszke sie uspokoilam po slowach mojego lekarza prowadzacego. a od pani dr dostalam list z terminem kolejnej wizyty:) wszystko sie jakos ulozylo

  #2950
  eweliedek
  Participant

  Super, pozostaje tylko życzyć szczęśliwego rozwiązania i przejścia operacji.

  #2951

  czy ktoras z mam bedzie moze lezec na poczatku lipca w szpitalu, w Łodzi?

  #2952
  izus_sz
  Participant

  Mamo Oliwierka, zapewne jestes w Łodzi, malensto byc moze jest juz po operacji, my pojutrze 18 lipca wybieramy sie prawdopodobnie na drugi etap. Pozdrawiamy i odezwij sie co u synka.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.