Re: Warsztaty Go Heart's! 27-29 sierpnia

Główna Fora Zjazdy, spotkania, szkolenia i imprezy Warsztaty Go Heart's! 27-29 sierpnia Re: Warsztaty Go Heart's! 27-29 sierpnia

#2153
Ola
Participant

Niestety są częściowo odpłatne ( tylko dzieci z wadą serca nie płacą wcale, pozostali pokrywają połowę kosztów – zakwaterowania i wyzywienia), ale warto. To są warsztaty integracyjno-edukacyjne, poruszane są tematy serc jednokomorowych, Falotta, przełożenia wielkich naczyń – więc to co nas interesuje :) Raczej nie mówi się o 'lżejszych’ wadach. W zeszłym roku organizowane były po raz pierwszy i wszyscy, których pytałam byli zachwyceni. Jest program dla dzieci – na popzednich warsztatach oprócz aniatorów i placu zabaw, byli lakarze na motorach, dogoterapia, itp :) Rodzice mogą posłuchać wykładów specjalistów na temat nowatorskich rozwiazań, sposobach leczenia, odległych komplikacjach, nowinkach medycznych w kardiochirurgi. W tym roku będzie też wykład specjalistów od inegracji sensorycznej, terapii rehabilitacyjnych itp W tamtym roku był doktor Kordon – a jego cieżko złapać i podpytać :), ale czy w tym roku też ma wykład to niestety nie wiem.

Niestety w tym roku nie ma już miejsc. Hotel moze zapewnic obsługę jedynie 200 osobom (?), więc niektórym musieli odmówić, a szkoda.