Re: No to się chwalmy :)

Główna Fora Poznajmy się! Nasze HLHSiki No to się chwalmy :) Re: No to się chwalmy :)

#1826
Karolina
Participant

To ja się pochwalę-pozbyłyśmy się smoczka. Mam nadzieję, że definitywnie-tzn. to ja jestem z siebie b.dumna że nie dałam się sterroryzować :) ale odpukać udało się, i już od 3 dni Pola zasypia bez smoka.

Od około dwóch tygodni Pola używa nocniczka, jak na razie wygląda to tak, że to ja muszę się ostro nagimnastykować żeby mieć satysfakcję z wypełnienia-no ale cóż z czasem na pewno doczekam się wołania :) Z tego co widzę to Pola b. lubi swój nocniczek-i myślę, że zrozumiała do czego służy (nie pozwalam się jej nim bawić) bo co ją posadzę to jest niespodzianka.

Wczoraj byłyśmy u naszej Pani rehabilitantki i b. pochwaliła naszą córeczkę (aż miło było słuchać) powiedziała, że często zdrowe dzieci mają większe problemy od niej i że jej się wierzyć nie chce, że mała miała operację nie całe 2 -ce temu-odpukać oby tak dalej. Pola cały czas przymierza się do raczkowania i podobno przyjmuje dobrą pozycję i podobno niebawem powinna zacząć raczkować :).

Zabroniła stawania Poli na nogi żeby się jej za bardzo nie spodobało i żeby nie wpadła na pomysł żeby przeskoczy raczkowanie :))

A jak u Was wygląda kwestia smoka i jakie macie zdanie co do wczesnego sadzania dziecka na nocniku?