Re: nie wiem co robic pomocy

Główna Fora Poznajmy się! nie wiem co robic pomocy Re: nie wiem co robic pomocy

#2987
Anonim
Nieaktywne

Ja juz nie czuje sie niczym zszokowana . kazdy czlowiek czasem cos palnie ja np usłyszałam od jednej pani dr ” co późno sie pani dowiedziała …” a ja ze w19 tc ale postanowilismy zrobic wszystko zeby uratowac dziecko a Pani dr’ NO wy tak chcecie samolubnie ratowac te dzieci a one tak cierpia i tak nigdy nie beda zdrowe” Wtedy własnie zaczełam sie zastanawiac nad wszystkim … od tamtego czasu cos sie we mnie zmieniło straciłam optymizm i chyba sie poddałam a jesli ona miała racje?

Długo tu nie zagladałam a tu dzieci juz po 3cim etapie .

Tak sie zastanawiam czy sa dzieci takie jak moje ze maja tak zlożoną wade i tyle zabiegow za sobą . My dalej czekamy na jakies decyzje co dalej…

Przypomne tylko iż Dominika urodziła sie 14.02.2008 w ICZMP

ma HLHS,COA,niezbalansowany CAV,całkowicie nieprawidłowe spływy zył płucnych i systemowych,brak odc zyły watrobowej,bradykardie(blok2stopnia)i zespół heterotaksji(tylko żołądek zamieniony z watroba)

Co do wychowywania takiego dziecko to trzeba tylko troche bardziej uwazac niz ze zdrowym.

Moja D pieknie je w zasadzie wszystko, wazy16kg,uwazam zeby nie beigała za duzo bo jak szaleje bez umiaru to potem wyglada jak śliwka i ma dusznosci,jeździ w sapcerówce bo daleko nie dojdzie o własnych siłach,Nie choruje :) czasem katar sie przytrafi

co do wyboru szpitala .. wybór to chyba luksus bo ja sie starałam zeby gdziekolwiek nas chcieli bo takie dzieci są’niewygodne’ takei mam odczucia po ilosci pocałowanych klamek :)