Re: Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy?

Główna Fora 3 etapowe lecenie operacyjne Farmakologia Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy? Re: Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy?

#2224
Karolina
Participant

Olu-wiem że nieustannie temat ten jest maglowany-ale mamaMaxa napisała, że dzieci czekają 1 m-c na 1-wszą operację, nigdy się z podobnym podejściem nie spotkałam przynajmniej w Krakowie-jeśli dziecko jest w dobrej kondycji operację ma robioną b.szybko.drugi etap jest robiony też do 8 miesiąca od 1-wszej operacji, jest to termin preferowany przez kardiochirurgów, opóźnieniem są infekcje przed operacją które dyskwalifikują dzieciaka-też o tym pisałam. Żałuję jedynie tego, że nie wiedziałam o tym wcześniej gdy czekałam na 2 etap byłabym spokojniejsza. Najwyraźniej przeoczenie lekarza prowadzącego :),

Też mi się nie chce na ten temat rozpisywać i pisać ponownie swojego punktu widzenia ale chyba Cię nie dziwi, że zareagowałam na wypowiedź mamyMaxa. Prawda jest taka, że stoimy po 2 stronach i każda z nas będzie bronić swojego zdania i utwierdzać się w słuszności swoich decyzji ale w momencie gdyby nie daj Boże okazało się, że w Poli serduszku pojawiły się takie zmiany, że odmówiono by operacji w kraju na pewno szukałabym ratunku po za granicami Polski.Natomiast jeśli coś się dzieję nieprzewidywalnego u Julki logiczne jest, że szukasz pomocy w Prokocimiu.