Re: Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy?

Główna Fora 3 etapowe lecenie operacyjne Farmakologia Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy? Re: Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy?

#2219
mamaMaxa
Participant

Widze,ze dyskusja o H-F i Glennie przeniosla sie na ten watek.Ja tez pytalam o to samo na innym.Moze tam sie rozwinie,gdyz mialy sie wypowiadac mamy po II etapie.Tez bym chcialam wiedziec pewne rzeczy.

Mysle,ze Ola piszac Myślałam, że to właśnie tu można je zadać (pytania). Ale czy rzeczywiście można?” miala na mysli inne forum na ktorym niestety nie zawsze mozna wypowiadac swojego zdania, jak np.wyzszosc lecznia za granica, terminacja ciazy,itd.Niestety wyczuwa sie tam pewne rzeczy>moze kiedys o tym napisze.

Bardzo bym chciala,aby to forum bylo inne i rodzice wymieniali doswiadczenia i starali sie wyjasniac wszelkie watpliowsci.Moze pewne fakty sa za nami,ale wiele kobiet w ciazy bedzie tutaj zagladac i szukac porady.

Pamietam,jak na badanaich w PL przekonywano mnie,ze w Pl sa najlepsi lekarze i przezywalnosc dzieci jest o wiele wieksza.Teraz wiem z doswiadczenia,ze wcale tak nie jest i tym moge sie podzielic z inna mama np.stojaca przed dylematem gdzie rodzic i operowac