Re: Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy?

Główna Fora 3 etapowe lecenie operacyjne Farmakologia Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy? Re: Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy?

#2311
Karolina
Participant

mamo Oskiego ja również czytam i oczom nie wierzę-dla mnie jest śmieszne co piszesz-czy Ty chcesz mi wmówić że ja ryzykowałabym życie swojego dziecka dla IDEI.Przecież tu tak naprawdę nie chodzi o pieniądze jeśli bym tylko uważała że jest taka potrzeba wyjechałbym do Monachium i tyle bym mnie w Polsce widziano. Jak możesz w tak obrzydliwy sposób oczerniać.Ja z tych samych pobudek co Ty zrezygnowałam z udzielania sie na drugim forum ponieważ miałam tego dosyć. Z tego co widzę Was tak naprawdę guzik obchodzi to, że nam w Polsce operacje się powiodły momentami mam wrażenie, że więcej zrozumienia tu na forum miałabym gdyby moje dziecko leżało w szpitalu i walczyło o życie. Nie dałam grosza lekarzom-nie umiem.Nawet im specjalnie nie byłam podziękować-taką „kuźwa” świnią jestem.

MamoOskiego zazdroszczę Ci tej pewności, że będzie wszystko dobrze-ja tak samo się będę bała przed 3 etapem jak przed każdym innym do tej pory- u nas też są super statystyki -nigdzie nie napisałam, że Poolscy lekarze to Aniołowie wręcz przeciwnie wszędzie słyszę że prof.Malec to Bóg-i dobrze niech nim będzie jestem mu wdzięczna za wyszkolenie lekarzy z Krakowa.