Re: Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy?

Główna Fora 3 etapowe lecenie operacyjne Farmakologia Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy? Re: Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy?

aniapopstar
Participant

„Dlaczego znowu mnie się obrywa???? „

Olu wydaje mi się, że to głównie przez Ciebie ta dyskusja ma miejsce na tym forum, zresztą na innym forum też się posprzeczałyśmy i nie zgadzałam się z Twoimi wypowiedziami, ale po jaką ch…erę wałkujesz jedno i to samo. Przykro mi, że nie miałaś wystarczająco „miękkiego łóżka” w polskim szpitalu i musiałaś szukać z córeczką miejsca za granicą. Cieszę się, że dobrze wszystko się skończyło i twoja córeczka ma się dobrze. Ja równie jak dziewczyny miałam to szczęście, że nie mam zastrzeżeń co do wyboru miejsca leczenia swojego dziecka, choć nie powiem miałam czasem myśli czy nie wybrać się na III etap za granicę… ale było więcej za niż przeciw aby moje myśli o leczeniu w innym ośrodku rozwiać. Zakończmy ten temat rzekę bo co rodzic to opinia i nie ma się o co spierać. To forum ma nam pomagać a nie dzielić na Polskie i Zagraniczne leczenie. Cieszmy się, że Nasze dzieci mogą żyć… w miarę normalnie, w tym jest cały sens i prawda.