Re: Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy?

Główna Fora 3 etapowe lecenie operacyjne Farmakologia Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy? Re: Jakie stałe lekarstwa przyjmują Wasze dzidziuchy?

#2304
Jurek
Keymaster

Olu, litości… rodziców zadowolonych z Prokocimia jest na tym form znacznie więcej niż Karolina i Aśka (zarejestrowanych jest ponad 150 osób). My także do nich należymy. A czy są jacyś niezadowoleni? Oczywiście, że są i w większości osoby te wybierają „zagranicę” (czasem od pierwszego etapu, czasem dopiero potem).

Pozwól, że przewrotnie zapytam Cię w ten sposób: czy znasz jakiś rodziców niezadowolonych z operacji w Monachium? Ja znam jedno takie małżeństwo, których chłopiec był w Monachium 2 razy reperowany (2 etap) i na 3 etap rodzice wybrali już operację w Polsce. I co, czy to o czymś świadczy? Dokładnie o niczym. Ludzie reagują emocjonalnie w każdej sytuacji, w której zagrożone jest życie ich dziecka. To absolutnie zrozumiałe.

Na tym forum kilkakrotnie poruszana już była kwestia jakości polskich szpitali i nikt tu nie próbuje nikomu wmawiać, że sytuacja jest choćby w połowie idealna.

Póki co to mój jedyny głos w tej dyskusji. Nie mam teraz za wiele czasu, ale obiecuję że. przyjdzie jednak taki moment, iż chętnie powymieniam się z Tobą na fakty i wierzę, że wyjdzie z tego ciekawy wątek. Póki co namawiam jednak do nieco większego obiektywizmu.


Uwaga administracyjna:

Mieszacie strasznie wątkach i robi się bu…l To strasznie utrudnia przeglądanie forum innym ludziom. Pewno niedługo będę miał narzędzia i poprzepinam dyskusje do osobnych wątków. W sprawach odrębnych zakładajcie proszę nowe tematy (jak ktoś nie wie jak to proszę o sygnał)