Re: Jak się mają wasze dzieciaczki?

Główna Fora 3 etapowe lecenie operacyjne Drugi etap operacji Jak się mają wasze dzieciaczki? Re: Jak się mają wasze dzieciaczki?

#1537
Karolina
Participant

Trzymam kciuki za operację-zdaję sobie sprawę jak Ci ciężko ale tak jak napisała Mama Julki nie mamy na nic wpływu i co ma być to będzie. Nie ma dnia żebym nie pomyślała o zbliżającej się operacji, staram się cieszyć każdym dniem spędzonym z małą i nie odbiegać myślami za daleko nie myśleć co będzie i jak będzie, nie porównuję małej do nikogo, cieszę się z każdych sukcesów jej i innych dzieci z hlhs-em.Cieszę się z każdej chwili kiedy zapominam, że jest chora.

Agnieszka czyli Twoja córeczka bedzie miala 2 etap w 6 miesiącu? Mojej córeczce czasem też się poci główka. Co do inhalatora to myśmy kupili w tchibo akurat w momencie kiedy mała miała infekcję w aktualnej ofercie były inhalatory-jestem z niego zadowolona bo chodzi b. cichutko, minusem jest to że maskę nakłada się bezpośrednio na inhalator bez żadnej rurki pomiędzy przez co muszę inhaaltor trzymać blisko dziecka i musi być on w pionie tak to mogłabym go odłożyć a przykładać jedynie maskę. Teraz jak mała jest coraz bardziej siedząca nie jest to większym problemem ale wcześniej musialyśmy się nieźle pogimnastykować. Widziałam, że jest b. duży wybór na allegro ale mnie wtedy sytuacja zmusiła do jak najszybszego zakupu i wsumie nie żałuję. Byłabym wdzięczna jakbyście mogły napisać kiedy mniej więcej był przeprowadzany 2 etap u Waszych dzieciaczków jaką miały saturację i co „pchnęło” lekarzy do decyzji że już czas.

Pzdr.