Re: Jak się mają wasze dzieciaczki?

Główna Fora 3 etapowe lecenie operacyjne Drugi etap operacji Jak się mają wasze dzieciaczki? Re: Jak się mają wasze dzieciaczki?

#1717
Karolina
Participant

Hej,

Pola przez ostatnie 1,5 tyg.walczyła z katarem-w końcu udało jej się go pokonać. Była bardzo marudna i nie miała apetytu :(. Od 2 operacji nie przechodziła żadnych infekcji-i pewnie dlatego katar wpłyną na jej samopoczucie.

A poza tym

Pola rozpoczęła szczepienia:

z podstawowych pierwsza dawka DI-PER-TE

z dodatkowych Pneumokoki na 13 szczepów

Apolonia 20.10.2010 obchodziła swoje 1 urodzinki.

Każdego dnia zaskakuje mnie swoimi umiejętnościami (muszę mieć oczy dookoła głowy) jest to niesamowite jakie postępy robi dziecko z dnia na dzień.

Opatentowała nowy sposób chodzenia : staje przy krześle i je po prostu pcha (tak jak babcie balkonik :)). Jak każde dziecko w jej wieku nudzą ją zabawki a najfajniejsze jest to czego nie może mieć :/ i z tego powodu często są awantury-coś tam pokrzykuje pod nosem (na szczęście nie rozumiem co :))

Jest uparta oj bardzo uparta i bardzo pamiętliwa ostatnio tatuś zabronił jej bawienia się jego kalendarzem Apolonia zarzuciła focha i darła się za każdym razem jak tatuś pojawił się w polu jej widzenia odpuściła dopiero po 2 dniach :D hmmm i z czego ja się cieszę?!

Poza tym umie wybudować wieżę z 4 klocków -(choć większą przyjemność sprawia jej rozwalanie tego co mamusia wybuduje)

Bardzo Kocha swoje misie robi im „cacy”,karmi je i tuli a na koniec robi …………..BAAAAAAAA

Uwielbia wdrapywać się po schodach i wciąż przymierza się do złażenia ale niestety głową w dół. ogólnie jest dużo śmiechu i radości przy tej naszej Apolonce :)