Re: Jak się mają wasze dzieciaczki?

Główna Fora 3 etapowe lecenie operacyjne Drugi etap operacji Jak się mają wasze dzieciaczki? Re: Jak się mają wasze dzieciaczki?

#1675
mamaMaxa
Participant

Co to zebow ludzi na zachodzie to niestety nie jest tak pieknie,jak w TV.Zdziwilabys sie ile jest bez :)))))Tylko dzieci maja darmowa opieke dentystyczna,reszta jest na innych zasadach.Faktem jest,ze wizyty u denstysty dla dzieci sa super.Kiedys tez tak bylo,ze w szkole byl stomatolog i robil przelad dzieciom.Pamietam te czasy,jak bylam mala.

Zgodze sie z Toba,ze czym skorupka za mlodu nasiaknie tym…, jednak nie wiem do konca,czy to skutkuje odnosnie zdrowego zywienia lub slodyczy.Znam rodzicow,ktorzy nie daja dzieciom w ogole slodyczy.Jednak, jak tylko sa poza domem tzn.. w domu,gdzie sa dostepne nigdy nie odmawiaja.Skutek jest wrecz odwrotny,jedza na zapas.

Sama bym chciala,aby moje dzieci ich nie jadly,jednak w moim przypadku to niewykonalne.Wszyscy je lubimy za bardzooooo.:)Z drugiej strony,czy w zyciu juz wszytskiego mam sobie odmawiac, skoro juz i tak jest ciezko :)