Re: Jak się mają wasze dzieciaczki?

Główna Fora 3 etapowe lecenie operacyjne Drugi etap operacji Jak się mają wasze dzieciaczki? Re: Jak się mają wasze dzieciaczki?

#1672
Karolina
Participant

Mam pytanie do ewy(już kiedyś zadawałam) jak wyglądała Wasza 1-wsza wizyta u dentysty? Jak często myjecie zęby i czym?Jeśli pastą to od kiedy jak jest wypłukiwana?

Co do żywienia jestem ciekawa jak i (o ile pamiętasz) co podawaliście około 11m-ca?

Pola się zbuntowała i nie chce jeść zupek więc zaczęłam dawać gotowane ziemniaczki, mięsko i jarzynki rozdrobnione widelcem -przez chwilkę jest „napalona” na taki obiadek ale nie zjada wszystkiego mam wrażenie, że się męczy gryzieniem (wciąż ma 2 zęby).

Dzisiaj rzuciła się na kiwi!? Dałam jej troszkę przez co zaraz była awantura, że za mało.

Z tego co widzę to jest owocożercą :).Uwielbia:maliny, jagody, jeżyny, jabłka, brzoskwinie,morele no i kiwi :).

Wiem, że to było dla Was dawno ale może pamiętacie jadłospis Antka- poproszę o ściągę,

Pytanie swoje kieruję do wszystkich zaglądających na to forum-może ktoś się zechce podzielić swoimi doświadczeniami :))