Re: Jak się mają wasze dzieciaczki?

Główna Fora 3 etapowe lecenie operacyjne Drugi etap operacji Jak się mają wasze dzieciaczki? Re: Jak się mają wasze dzieciaczki?

#1640
Karolina
Participant

Moja córka nie chciała nic jeść ze słoiczka. Myślałam, że jest to spowodowane tym, że łyżeczka jej się kojarzy z lekarstwami.Później spróbowałam jej dać mojej zupki-i Polka ją po prostu wchłonęła.Od tamtej pory jej gotuje obiadki i robię deserki. Nie wiem czy to co ja jej gotuję jest zdrowsze ale jej b. smakuje.Początkowo kupowałam jarzynki u sąsiada teraz staram się kupować w sprawdzonym miejscach.Polce nawet bardziej od słoiczków smakowała zupka szpitalna :/. Czasami zdarza się, że jak gdzieś idę z nią na cały dzień to biorę słoiczek ale nadal je nie chętnie.

Słodyczy nie chcę jak najdłużej podawać.

Chcę ją nauczyć pić wodę-ja mam b. dobrą wodę w domu (w związku z wykonywaną pracą mojego męża:))

Jeśli chodzi o dalsze gotowanie skłaniam się do podejścia Ewy- zobaczę jak to wyjdzie na dłuższą metę :).

Ewa a kiedy byliście 1-wszy raz u dentysty ile miał Antek zębów? jak tow ogóle wygląda? Nie wyobrażam sobie Polki na fotelu :)

Czy zęby myjecie pastą-jak tak to od kiedy i jak ją wypłukujecie? My szczotkujemy zęby wodą,jak tylko znajdziemy się w zasięgu szczoteczki ale zdarzy się, że w ogóle jej nie wymyje zębów bo po prostu zapomnę.Pola lubi myć zęby podoba jej się odgłos szorowania :)