Re: Jak się mają wasze dzieciaczki?

Główna Fora 3 etapowe lecenie operacyjne Drugi etap operacji Jak się mają wasze dzieciaczki? Re: Jak się mają wasze dzieciaczki?

#1622
mamaMaxa
Participant

Ja myslalam,ze jak Max ma wade to na 100% bedzie CC.Tymczasem od razu powiedziano,ze jak nie ma przeciwskazan ginekologicznych,a dziecko jest stailne to nie ma potrzeby CC.To nie jest zgodne z natura i lepsze dla maluszka jest normalny porod.Bylam raczej sceptyczna,ale sie udalo i w sumie lepiej,bo moja regeneracja nastapila szybciej.

Do szpitala poszlam o 16.Wieczorem dano mi tabletki,abym mogla rano zaczac rodzic.Niestety sztucznie wywolywane porody nie sa przyjemne.Zreszta jakie sa.Mialam swoja polozna w swoim duzym pokoju.Siedziala ze mna od rana do 19.Jak tylko zaczelam zwiajac sie z bolu przyszedl lekarz i dostalam znieczulenie.To byl moj 3 porod,a w sumie najpiekniejszy.Tylko,ze polozna byla ze mna caly dzien,wiec nie byla do dyspozycji innych.( w sumie trwalo to 24 godziny)Moze dlatego lekarze wola CC,bo jest zaplanowane i wiadomo jaki jest jego przebieg.