Re: Gdzie operować; w Polsce czy za granicą?

#2559
Jurek
Keymaster

Słuchajcie, po waszych odpowiedziach usunąłem swój wpis dokonując autocenzury. Sprawdziłem w logach serwera; przeczytały go 4 osoby: Agnieszka, Ola, Karolina i jedna osoba, której IP nie udało mi się przypisać do żadnego użytkownika. Autocenzuruję się z dwóch powodów:

– niepotrzebnie dałem się podpuścić Oli, kiedy zapytała czy robimy coś więcej i czy widzimy dalej niż poza czubek własnego nosa – to był błąd – trzeba było milczeć i zaciskać zęby

– nie chcę tak idiotycznych komentarzy, po których ręce opadają.

Teraz odpowiadam po kolei.

Aga, nie sądzę żeby moja pomoc szpitalowi miała wpływ na moje traktowanie. Czekam w kolejkach (cały czas – np. teraz na cewnikowanie czy wcześniej na I etap) i nic nawet nie próbuję nawet z tym zrobić. Zresztą o mojej pomocy wie fundacja szpitalna (nie da się ukryć nazwiska wpłacającego) i jeden bardzo młody lekarz, który pomagał mi w wyborze urządzenia firmy Roche bo ja się na tym po prostu nie znam. Wiem też, że fundacja ma setki darczyńców i ja nie jestem tu wcale wyjątkiem.

Olu, odnalazłem nasza korespondencję. W jednym liście pytałem Cię czy masz może dostęp do oficjalnych statystyk z Monachium bo mnie nie udaje się ich dostać a chętnie je opublikuję. Nie odpisałaś. Przestać więc snuć insynuacje tylko zadziałaj i jeśli chcesz, żeby takie dane znalazły się w naszym serwisie to je prześlij. Obiecuję, że opublikuję. Poza tym zwróć uwagę, że mimo iż mam dane z Prokocimia nie publikuję ich bo uważam, że nie ma sensu robić tego bez punktu odniesienia jakim są inne szpitale. Właśnie po to, żeby osoby Twojego pokroju nie zarzuciły mi manipulacji. Reasumując; zdobądź dane których mi nie udaje się otrzymać lub po prostu przestań jątrzyć i insynuować niestworzone rzeczy. Co do Twojej oceny mojej moralności w kwestii dobroczynności; po tym co napisałaś właściwie byłoby mi szalenie miło, gdybyś przestała odwiedzać to forum. Po co mamy męczyć się ze sobą, jest tyle innych miejsc, na których możesz wymieniać poglądy i utwierdzać się w przekonaniu, że tylko wariaci oddają swoje dzieci w ręce polskich lekarzy. Rozważ to bardzo mocno.

Do Karoliny; dzięki za wsparcie.

Na koniec: w krótce zamykam ten wątek. Od samego początku mówiłem, że to idiotyczny pomysł i że będziemy tego żałowali. Ja już żałuję. Forum miało być miejscem wymiany informacji o wadzie HLHS a nie leczeniem własnych kompleksów.