Re: Gdzie operować; w Polsce czy za granicą?

#2495
Jurek
Keymaster

Wiesz co Aśka, przez moment nawet zastanawiałem się czy może nie napisałem czegoś za ostro i już chciałem przepraszać. Tyle, że przeczytałem to jeszcze raz i niczego bym nie poprawił. To ja czuję się atakowany. To Wy staracie się na siłę udowodnić mi, że źle robię lecząc dziecko w PL. To ja cały czas piszę, że Cieszę się z Waszego wyboru. Ba, napisałem nawet, że jeśli miałbym czekać zbyt długo na operacje w Prokocimiu, sam pojadę za granicę.

Drogie Panie, czego ode mnie oczekujecie? Mam się wyprzeć własnych przekonań w imię Waszego dobrego samopoczucia? Nie potrafię. Wybaczcie.

Doceńcie proszę, że mimo fanatyzmu o jaki mnie posądzacie (zupełnie niesprawiedliwie), piszecie tu różne rzeczy, które czasem wyprowadzają mnie z równowagi, ale nikomu nie zabraniam wypowiadania się. Obowiązuje jedynie regulamin, który dalibóg nie forsuje żadnej ze stron tego sporu.

Obrażanie się na mnie jest oczywiście dozwolone, ba czasem nawet wskazane (jako rodzaj walki z moim ego). Pytanie tylko czy forma jest odpowiednia.

Ja nikogo z forum nie wypraszam i cieszę się z każdego użytkownika, który z nami zostaje. Niedługo niektórym z Pań zaproponuję nawet pozycję „moderatora” który z definicji musi być pluralistyczny do bólu. Zobaczycie wtedy jakie to łatwe zadanie 

PS.

jeżeli chcesz coś do mnie przesłać to mój mail masz w moim profilu oraz na stronie hlhs.pl/kontakt